RESTAURACE WILLIAM

Restaurace jako umělecké dílo

V prostorách hotelu se nachází elegantní horská restaurace WILLIAM Congress&Welness Mountain HOTEL**** s kapacitou 50 míst a moderně koncipovaným prostorem, jehož ústřední prvek, bar, je nově doplněn o vitráž s luxusními alkoholickými nápoji. Stěny restaurantu zdobí velkoformátové obrazy zobrazující sounáležitost s velkolepou okolní přírodou Orlických hor, jejichž součástí hotel je. Vzdušný prostor je důmyslně zařízen, poskytuje dostatečné soukromí i možnosti stolování pro větší skupiny osob či pracovní kolektivy.

Provozní doba

denně 18:00 – 22:00

 

Oběd a večeře v nejlepší společnosti

Charakter prostoru dotváří vtipná a pozorná obsluha, kterou tvoří:

Náš personál se řídí heslem, že “nic není nemožné” a hostům se snaží maximálně vycházet vstříc. Restaurace zároveň funguje i jako dodavatel cateringu pro akce v regionu Deštné v Orlických horách, ale i mimo něj. Prostor restaurace si také lze pronajmout na firemní akce. Delikátní kuchyně, důvěrná atmosféra a precizní obsluha vykouzlí z každé rodinné oslavy či obchodního setkání událost, kterou si vychutnají všichni zúčastnění.

KVALITNÍ MÍSTNÍ SUROVINY BĚHEM CELÉHO DNE

Váš skvělý den u nás zahájíte královskou snídaní s přátelským úsměvem a bohatou nabídkou našeho snídaňového bufetu. V příjemném prostředí s kouzelným výhledem si vychutnáte oblíbenou kávu, čaj, zdravou ovocnou nebo zeleninovou šťávu či zelené smoothie. Nabídka snídaňového bufetu je bohatá na regionální, sezónní a bio produkty.

Jídelní lístek
Nápojový lístek
Vinný lístek

Tradiční gastronomická kvalita
Restaurace WILLIAM svým stálým i novým hostům nabízí jídla maximální gastronomické kvality už několik let. Recepty jsou postaveny na jednoduchých kombinacích tradičních surovin od lokálních dodavatelů a jejich výběr se mění v závislosti na sezóně. Přijďte se přesvědčit, že česká kuchyně se ve špičkovém podání našich kuchařů vyrovná nejlepším kuchyním z celého světa a odnesete si jedinečný gastronomický zážitek. Rádi Vám připravíme domácí gastronomické ochutnávky v originálních recepturách. Poctivou kuchyni navíc obohacujeme o nové technologické způsoby přípravy a moderní postupy. Nepoužíváme žádná dochucovadla ani polotovary, pouze čerstvé a sezónní suroviny. Každý pracovní den si můžete vybrat podle vlastní chuti z naší denní nebo sezónní nabídky. Řídíme se heslem, že z jídla u nás musíte mít zážitek a dobrý pocit.