CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

O ubytování

Ikonický čtyřhvězdičkový hotel v srdci Orlických hor svým designem a neopakovatelnou atmosférou Vás okouzlí individuálním přístupem ke klientovi, moderním vybavením a vysokým standardem poskytovaných služeb.

O hostiteli

WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL **** nabízí kromě 13 pokojů a apartmá v nejvyšším standardu s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na osobním přístupu.

O lokalitě

“Hotel WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****, se nachází v srdci Chráněné krajinné oblasti Orlické hor v malebné obci Deštné Orlické hory, přitažlivé svými přírodními krásami a architekturou..

Orlické hory jsou neskutečně malebným koutem české krajiny. Leží na severovýchodě Čech při hranici s Polskem, v oblasti známé jako Kladsko. Je to úžasná oblast v létě vhodná pro pěší turistiku, najdete tu stovky kilometrů turistických stezek. Stezky vedou kolem zdejších řek a potoků, rašelinišť, přes skalnatá údolí, hory a kopce. Kromě krásné přírody narazíte i na zajímavou faunu a flóru, lidovou architekturu a také rozsáhlou soustavu vojenského opevnění z let 1935 až 1938. Kraj není chudý ani na církevní památky, (Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově – unikát se skleněnou střechou) a také osady se skvěle dochovanými roubenými chalupami. Kraj láká i vodáky a cyklisty, v zimě milovníky sjezdového i běžkového lyžování. Lyžarské střediska – Deštné – areál SPORTprofi, Zieleniec Ski Arena nebo Ski centrum Říčky. V širším okolí Orlických hor doporučujeme navštívit Adršpašsko-teplické skály, Park Narodowy Gór Stołowych nebo oblast Králického Sněžníku.